Yüksekte Çalışma

Tekirdağ Yüksekte Çalışma

Yüksekte Çalışma

Yüksekte Çalışma

Yüksekte Çalışma Eğitimi, katılımcının yüksekte yapılacak olan çalışmalarda alınması gereken güvenlik önlemlerinin ne olduğunu belirlemesine yardımcı olmayı ve bu önlemlerin nasıl kullanılması gerektiği konusunda bilgi sahibi olmasını sağlar. Bizlere en çok talep edilen eğitimlerimiz :

İlk yardım özellikle eğitimsiz çalışanlar için, yaralı ya da ciddi bir şekilde hasta olan bir kişiye yardım etmeye çalışmak, ne yapacağınızı bilmiyorsanız korkutucu ve zor olabilir. Aynı zamanda, ciddi hastalıkları ve hayatı tehdit eden tıbbi acil durumları nasıl tespit edeceğini ve bunlarla nasıl başa çıkılacağını ilkyardım eğitiminde öğretilmektedir.

Yüksekte Güvenli Çalışma Temel Eğitimi

Yüksekte Çalışma Eğitimi; alanı sınırlı olan yerlerde, yüksekte çalışma işi yapacak kişilere genel bilgi sağlamak amacı ile düzenlenen temel eğitimlerdir. Çalışma ortamındaki yüksekte çalışma riskleri, alınacak önlemler ve kullanılacak ekipmanlar hakkında bilgi verilmektedir.

Yüksekte Güvenli Çalışma İleri Seviye Eğitimi

Yüksekte Güvenli Çalışma İleri Seviye Eğitimleri ile yüksek riskli çalışma ortamlarında görev yapan kişilere; yüksekte çalışma risklerinin nasıl algılanacağı, çalışma alanına özel çözümlerin nasıl üretileceği ve yüksekte çalışma faaliyetlerinin doğru şekilde nasıl uygulanabileceği konusunda bilgi verilmektedir.

İşletmeniz için Yüksekte Çalışma Eğitimi Star Ortak Sağlık Güvenlik Birimi tarafından mevzuatla öngörülen şekilde verilmektedir.